Polityka prywatności

1. Administratorem danych osobowych (zwanym dalej PolFast) w rozumieniu przepisu art. 4 ust. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (rozporządzenie to dalej nazwane jest „RODO”) jest „PolFast” ul. Świętojańska 9, 08-110 Siedlce

2. Wszelkie żądania związane z RODO prosimy kierować na adres info@polfast.pl

3. Podanie danych osobowych przez osoby odwiedzające sklep internetowy jest dobrowolne z zastrzeżeniem następujących sytuacji:

a) Aby wysłać do nas formularz kontaktowy

4. PolFast wykorzystuje adres IP komputera osoby odwiedzającej serwis internetowy w celach technicznych związanych z serwerami na których utrzymywana jest strona. Adres ten może również być wykorzystywany do generowania danych statystycznych takich jak odwiedziny na serwisie.

5. Dane osobowe przetwarzane są przez PolFast w celu:

a) udzielenia odpowiedzi na zadane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego i prowadzenia dalszej korespondencji w tej sprawie,

6. Użytkownicy mają prawo realizować uprawnienia wynikające z RODO a w szczególności przysługuje im:

a) prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania,

b) prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

c) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub przekazania danych innym podmiotom,

d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa urzędu organu nadzorczego.

7. PolFast przetwarza dane osobowe z zachowaniem najwyższej staranności oraz w sposób, który zabezpiecza dostęp do nich osobom nieupoważnionym wykorzystując zarówno techniczne, programistyczne jak i organizacyjne metody zabezpieczeń.

8. Dane osobowe mogą być przekazane podmiotom uprawnionym do otrzymania tych danych na mocy przepisów prawa